Ультрафільтраційна керамічна мембрана

Ультрафільтраційна керамічна мембрана

Компанія "БТС-Інжиніринг" виробляє керамічні ультрафільтраційні мембрани з розміром пір 20 нм, 50 нм і так далі. Компанія BTS-ENGINEERING пропонує великий вибір керамічних мікрофільтраційних мембран з різними розмірами і зрізами для задоволення ваших технологічних вимог по в’язкості, розміру молекул, профілю домішок, чистоті і виходу цільового продукту і т.д. а також очисні та дезінфікуючі процедури. Керамічні ультрафільтраційні мембрани краще, ніж ті мембрани, які використовуються в системах фільтрації керамічних мембран. Наш УФ-мембранний фільтр для води не підведе вас!

РЕКОМЕНДАЦІЯ ПО МЕМБРАНАХ

Зображення Розмір Розмір пор
Ультрафільтраційна керамічна мембрана A: 3.3mm 50nm
B: 25mm
Ультрафільтраційна керамічна мембрана A: 4.0mm 50nm
B: 30mm 20nm
Ультрафільтраційна керамічна мембрана A: 6.0mm 50nm
B: 40mm
Ультрафільтраційна керамічна мембрана A: 3.6mm 50nm
B: 40mm
Ультрафільтраційна керамічна мембрана A: 2.5mm 50nm
B: 40mm

КОРОТКИЙ ОГЛЯД МІКРОФІЛЬТРАЦІЙНИХ КЕРАМІЧНИХ МЕМБРАН

Ультрафільтраційна керамічна мембрана / керамічний фільтр-це різновид мембранної фільтрації, при якій сили, такі як градієнти тиску або концентрації, викликають поділ через напівпроникну мембрану. Високомолекулярні зважені тверді речовини і розчинені речовини залишаються в так званому ретентаті, в той час як вода і низькомолекулярні розчинені речовини проходять через мембрану в пермеаті (фільтраті). Розмір пор ультрафільтраційної керамічної мембрани знаходиться в діапазоні 0,01 мкм ~ 0,05 мкм, що підходить для поділу, концентрації та очищення макромолекул і малих молекул.p>

Універсальний і економічний розчин для освітлення, концентрування і очищення рідин, ультрафільтраційний мембранний фільтр може видаляти емульговані масла, гідроксиди металів, Колоїди, бактерії і віруси, емульсії, дисперсні матеріали, зважені тверді речовини та інші матеріали з великою молекулярною масою з води та інших розчинів. Ультрафільтраційна керамічна мембрана також служить в критичних частинах виробничих процесів фруктових соків, молока і молочної сироватки, електрошлакових фарб, фармацевтичних препаратів, полівінілового спирту і індиго-барвника. Це ключ до очищення поверхневих вод для питного використання та очищення стічних вод для повторного використання, таких як стічні води пальмової олії та очищення стічних вод паперової фабрики. Ультрафільтраційна керамічна мембрана використовується для рециркуляції потоку або підвищення цінності пізніших продуктів і багато чого іншого. У багатьох випадках ультрафільтраційна керамічна мембрана використовується для попередньої фільтрації в установках зворотного осмосу для захисту процесу зворотного осмосу. Ультрафільтраційна керамічна мембрана є ефективним засобом зниження індексу щільності мулу води і видалення твердих частинок, які можуть забруднювати мембрани зворотного осмосу.

  ЗАСТОСУВАННЯ УЛЬТРАФІЛЬТРАЦІЙНИХ КЕРАМІЧНИХ МЕМБРАН
 • Їжа та напої
 • Виготовлення біофармацевтичних препаратів
 • Хімічна та нафтохімічна промисловість
 • Очищення води та стічних вод
  ПЕРЕВАГИ УЛЬТРАФІЛЬТРАЦОННИХ КЕРАМІЧНИХ МЕМБРАН
 • Потік великої інтенсивності
 • Надійність
 • Добре зарекомендували себе в тривалому терміні служби
 • Простота у використанні, чистота, регенерація
 • Стабільність в широкому діапазоні рН (0-14) і хімічна сумісність
 • Стерилізація парою і окиснювачами
 • Зносостійкість і чудова міцність
 • Вузький розподіл пор за розмірами
 • Строгий процес і процедури контролю якості з повною здатністю трасування
 • Чудова продуктивність в MF / UF і термічна стабільність
0