Керамічні мембрани

Будучи основною технологією, компанія BTS-ENGINEERING стала найбільшим виробником керамічних мембранних елементів і світовим лідером в області поперечної фільтрації. Керамічні мембрана являє собою трубчасті композитні мембрани на відкритому пористому носії, виготовлені з високочистого α-оксиду алюмінію (AL2O3) і оксиду титану (TiO2). Керамічні мембрана оптимізована для максимальної водопроникності і високої механічної стабільності.

Керамічні мембрана BTS-ENGINEERING має асиметричну структуру, що складається з трьох шарів, які є фільтруючим шаром, проміжним шаром і опорним шаром. Перепад тиску такої асиметричної структури нижче, ніж у симетричної структури іншої мембрани, що означає, що керамічний мембранний елемент має краще відновлення.

Керамічні мембрана BTS-ENGINEERING приймає динамічний режим поперечної фільтрації, який повністю відрізняється від тупикової фільтрації і фільтрації опадів.

Подача протікає в мембранний канал зі швидкістю поперечного потоку. Під певним тиском (Транс-мембранним тиском) дрібні молекулярні речовини або чисті рідини проходять через мембранний шар вертикально до проникнення, макромолекулярні речовини або тверді речовини захоплюються мембраною, тим самим досягаючи мети освітлення, концентрації та очищення. Режим поперечної фільтрації дозволяє досягти стабільних потоків.

Керамічна мембрана BTS-ENGINEERING є ідеальним вибором для продуктів з високою доданою вартістю і вимагають селективного поділу від потоків щільної рідини. Компактна багатоканальна геометрія і висока проникність оптимізовані для застосування в об'ємній обробці.

Керамічна мембрана BTS-ENGINEERING має широкий спектр специфічних для застосування геометрії з розміром пор від 2 нм до 1200 Нм, що робить її ідеальним для мікрофільтрації, ультрафільтрації та нанофільтрації.

Керамічна мембрана BTS-ENGINEERING випускається в розмірах від невеликих лабораторних приладів до окремих модулів площею 0,1 кв.м, що забезпечує можливість оцінки і масштабування процесів до будь-якого розміру.

Типи керамічних мембранних елементів складаються з коду і арабських цифр за наступними правилами.

  • Марка

   ММарка БТС-Інжиніринг на кожен керамічний елемент мембрани. Вони включають в себе:

   • тип
   • торгова марка
   • дата виробництва
  • Упаковка

Керамічна мембрана BTS-ENGINEERING упаковується в дерев'яні або паперові корпуси для відправки і міцно фіксується за допомогою застосування в корпусі амортизуючих матеріалів.

  • Перевезення

Керамічна мембрана повинна бути оброблена з великою обережністю під час транспортування, щоб уникнути ударів, ударів і тиску, а також повинна бути захищена від вогкості і екстремальних температур.

У будь-якому випадку мембрана повинна бути абсолютно сухою. Не можна допускати падіння.

0