Денатоніум бензоат

Денатоніум бензоат 25% в розчині етиленгліколю

Денатониум бензоат (Битрекс) 25% в растворе этиленгликоля

Застосування:
Використовується Денатоніум бензоат 25% як денатуруюча добавка в спиртовій, косметичній та фармацевтичній промисловості.

Характеристики:

Параметри тестування
Характеристики Результати
Зовнішній вигляд
Безбарвна або жовтуватого кольору рідина Безбарвна або жовтуватого кольору рідина
Assay Кількісний аналіз (Денатоніум бензоат) 24.5-26.5% 25,1%
pH 6.8-7.8 7.53
Хлорид 500 ppm max 300 ppm
Расфасовка: каністри по 5 кг.

Історія продукту:

Contains Bitrex Макфарлан Сміт (Macfarlan Smith ) виявив речовину — денатоніум бензоат (denatonium benzoate) в 1958, і зареєстрував його в тому ж році у Великобританії, Канаді та США під торговою маркою Bitrex.

Лабораторні дослідження показали, що виявлений продукт має надзвичайно гіркий смак. Додаючи 30 частин денатоніум бензоату до 1 000 000 частин води, отримали продукт який неможливо вжити в їжу через його надзвичайної гіркоти.

До теперішнього часу в світі не виявлено більш гіркої речовини.

На початку 1960-их років Bitrex був офіційно визнаний у Великобританії і США як денатурат (denaturant), після чого був схвалений більше ніж в 40 країнах.

Процес денатурації технічного спирту спрямований на запобігання використання спирту в харчовій промисловості, що дозволяє звільнити технічний спирт від акцизного збору.

Синтетичне гірке речовина денатоніум використовується, як "відлякуючий агент" для запобігання випадкового внутрішнього вживання токсичних речовин, наприклад, дітьми або тваринами.

ПЯвляє собою тверду кристалічну речовину, білого кольору, без запаху. Хімічна назва-амоній, бензил діетил (2,6-ксилілкарбомоїл) метил) - бензоат). Молекулярна маса - 446,58 г/моль.

Ціна:
1,755 грн.
Під замовлення
- +
0