Фільтр
Наявність
Виробник

Переробка післяспиртової барди

 

ДП " БТС-ІНЖИНІРИНГ " здійснює будівництво відділень з переробки післяспиртової барди.

На стадії дистиляції спирту утворюється основний відхід його виробництва - післяспиртова барда. Для існуючих спиртових виробництв ДП " БТС-Інжиніринг " пропонує будівництво відділень з переробки післяспиртової барди.

Процес переробки післяспиртової барди

Післяспиртова барда надходить на декантер (горизонтальну центрифугу), де ділиться на тверду фракцію – кек (40% абсолютно сухих речовин, далі - АСВ) і рідку - фугат (5,1% АСВ).

Кек може відпускатися як товарний продукт, але час його зберігання обмежений 12 годинами, з цієї причини більш ефективна його сушка з метою отримання DDGS. Фугат, для подальшої утилізації та підвищення його якості, як товарного продукту, згущується на установці ультрафільтрації до отримання ще одного товарного продукту – концентрату (20...23% АСВ). Можлива реалізація концентрату на корм худобі, як самостійного товарного продукту, але з метою поліпшення поживних якостей БВК, концентрат змішується з кеком і сушиться.

Барда послеспиртовая суха

Післяспиртова барда переробляється для отримання DDGS:

 • DDGS (dried distillers grains with solubles – суха збагачена барда) – може бути використана в якості високоякісного корму для тварин.

Передові технології, що застосовуються при будівництві відділень з переробки післяспиртової барди, забезпечують високу якість одержуваної сухої збагаченої барди (DDGS) при невисокому рівні енерговитрат.

Відділення комплексної переробки барди - 3D модель.

м Переробка післяспиртової барди

Використання мембранних технологій для розділення і згущення технологічних відходів Використання мембранних технологій для розділення і згущення технологічних відходів

 • У схемі використана існуючі мембранні установки з замінних керамічних мембран.
 • Мембранна технологія дозволяє зменшити споживання» свіжої " артезіанської води на технологію і зменшити скиди технологічних стічних вод.

Проекти з переробки післяспиртової барди.

Виробництво DDGS.

 • Розробка та впровадження схеми виробництва DDGS з післяспиртової барди
 • Розробка, лабораторні дослідження фільтраційних технологій у виробництві етанолу, біоетанолу, DDGS з післяспиртової барди
 • Конструювання лабораторної ультрафільтраційної установки
 • Налагодження технологій на лабораторній установці
 • Конструювання та проектування дослідно-промислової ультрафільтраційної установки
 • Монтаж, запуск і експлуатація дослідно-промислової установки
 • Розробка та впровадження схеми комплексної переробки зерна
 • Розробка та впровадження АСУ ТП (автоматичної системи управління технологічними процесами) з використанням оригінального програмного продукту
Ціна:
5,000 грн.
Під замовлення
- +
Ціна:
5,000 грн.
Під замовлення
- +
0