Нанофільтраційна керамічна мембрана

Нанофільтраційна керамічна мембрана

ЗАСТОСУВАННЯ НАНОФІЛЬТРАЦІЙНОЇ КЕРАМІЧНОЇ МЕМБРАНИ

1. Хімічна промисловість (мембранні технології в хімічній промисловості)
a. Застосування в регенерації каталізаторів в нафтохімічній промисловості

У нафтохімічному та хімічному виробництві застосування каталізатора дуже широке, і зазвичай необхідно відокремлювати продукт і каталізатор після реакції. Керамічна нанофільтраційна мембрана має гарну термостійкість, хімічну стійкість до розчинників і хорошу механічну міцність. Він приймає метод фільтрації поперечного потоку в розподілі твердорідинної каталітичної реакції і має переваги високотемпературного опору, опору кислоти і алкалію, розчиняє опору, etc. З'єднання може повністю підвищити ефективність реактора, високу точність поділу і може відокремити нанорозмірний каталізатор.

b. Застосування в очищенні розсолів в області хлорно-лужної хімічної промисловості

Керамічна нанофільтраційна мембрана має відмінні експлуатаційні характеристики, такі як стійкість до забруднення і тривалий термін служби, і широко використовується в області хлоро-лужної хімічної промисловості. Використовуючи ефективну фільтрацію "поперечного потоку", важко досягти таких же результатів і переваг з іншими технологіями рафінування і фільтрації.

 

 

 

ДЕТАЛІ НАНОФІЛЬТРАЦІЙНОЇ КЕРАМІЧНОЇ МЕМБРАНИ

Зображення Розмір Розмір пор
Nanofiltration Ceramic Membrane Element A: 4.0mm 2nm
B: 30mm 5nm
8nm

ХАРАКТЕРИСТИКИ НАНОФІЛЬТРАЦІЙНОЇ КЕРАМІЧНОЇ МЕМБРАНИ

 • Хімічна, механічна та термічна стабільність
 • Можливість парової стерилізації та зворотного промивання
 • Висока стійкість до стирання
 • Потік великої інтенсивності
 • Висока міцність
 • Стійкість до бактерій
 • Можливість регенерації
 • Сухе зберігання після очищення

КОРОТКИЙ ОГЛЯД НАНОФІЛЬТРАЦІЙНИХ КЕРАМІЧНИХ МЕМБРАН

Керамічна нанофільтраційна мембрана широко використовується в нафтовій та хімічній промисловості, медицині, металургії та інших процесах, пов'язаних з жорсткими системами, завдяки своїй унікальній термічній та хімічній стабільності, стійкості до органічних розчинників, дезінфекції, регенерації та зворотної промивки. У промисловій галузі керамічна мембранна система стала одним з найбільш швидкозростаючих і перспективних мембранних матеріалів в області мембран.

1. ТЕХНОЛОГІЯ НАНОФІЛЬТРАЦІЇ

Нанофільтраційна мембранна технологія-це новий тип технології поділу під тиском між ультрафільтрацією і зворотним осмосом. За допомогою її можна не тільки ефективно відокремлювати відносну молекулярну масу 200-1000 шляхом просіювання, але і генерувати ефект Доннана електростатичною дією з високою швидкістю видалення двовалентних і високовалентних іонів.

В останні роки технологія нанофільтрації поступово зайняла важливе місце в нафтохімічній, харчовій промисловості, очищенні стічних вод, медичних технологіях та енергетиці і є загальною технологією для досягнення сталого розвитку.

2. КЕРАМІЧНА НАНОФІЛЬТРАЦІЙНА МЕМБРАНА

Нанофільтраційні мембранні матеріали є ключовим ядром нанофільтраційної технології. Керамічна нанофільтраційна мембрана має відмінну термічну стабільність, хімічну стабільність, високу механічну міцність, стійкість до кислот і лугів, мікробної ерозії, хлору та інших окислюючих речовин, анти-забруднення і т. д. Вона стала найбільш швидкозростаючим і найбільш розвиненим в області мембран і однією з перспективних мембранних матеріалів.

2. Остаточна очистках лікарських препаратів

У порівнянні з традиційними органічними мембранами, керамічні композитні нанофільтраційні мембрани мають унікальні переваги високої точності поділу, гарантованої якості фільтрату, високої фільтрації потоку, високого виходу продукту, низьких стічних вод, низької частоти очищення і відсутності необхідності в добавках. Він може здійснювати знесолення і попередню концентрацію цільових продуктів і успішно застосовується на біологічних підприємствах, таких як глутамінова кислота, лимонна кислота, ітаконова кислота і вітамін С.

3. Екологічне очищення води (мембрана фільтрації води)

Інтегрований процес з керамічною мембраною + органічною мембраною широко використовується в: системі фільтрації маслянистої води, металургійному очищенні стічних вод, хімічному очищенні стічних вод, очищенні стічних вод паперової фабрики, великомасштабній чистій воді і підготовці надчистої води, нульовому скиданні розсолу електростанції.

4. Газоочищення

Інтегрований технологічний процес з керамічною мембраною нанофільтрації має унікально переваги високої точності роз'єднання, короткого процесу, стійкість до кислоти і лугу, високих температур і забруднень. Широко використовується в промисловій десульфурації димових газів, розділенні твердих газів доменних печей і обробці вихлопних газів автомобілів. -

5. Нові матеріали

Керамічна нанофільтраційна мембрана дозволяє ефективно видаляти іони домішок в суспензії і ефективно готувати ультрадисперсний надчистий нанопорошок. В даний час вона застосовується для очищення нанопорошків, таких як нанокаталізатори і надчисті кольорові метали. Вона також може бути використана в процесі очищення наноматеріалів, таких як літієві батареї і графен, так що домішкові компоненти у виробничому процесі можуть бути видалені вчасно, що сприятливо позначається на підвищенні виходу продукту.

Ультрафільтраційна керамічна мембрана / керамічний фільтр-це різновид мембранної фільтрації, при якій сили, такі як градієнти тиску або концентрації, викликають поділ через напівпроникну мембрану. Високомолекулярні зважені тверді речовини і розчинені речовини залишаються в так званому ретентаті, в той час як вода і низькомолекулярні розчинені речовини проходять через мембрану в пермеаті (фільтраті). Розмір пор ультрафільтраційної керамічної мембрани знаходиться в діапазоні 0,01 мкм ~ 0,05 мкм, що підходить для поділу, концентрації та очищення макромолекул і малих молекул.

Універсальний і економічний розчин для освітлення, концентрування і очищення рідин, ультрафільтраційний мембранний фільтр може видаляти емульговані масла, гідроксиди металів, Колоїди, бактерії і віруси, емульсії, дисперсні матеріали, зважені тверді речовини та інші матеріали з великою молекулярною масою з води та інших розчинів. Ультрафільтраційна керамічна мембрана також служить в критичних частинах виробничих процесів фруктових соків, молока і молочної сироватки, електрошлакових фарб, фармацевтичних препаратів, полівінілового спирту і індиго-барвника. Це ключ до очищення поверхневих вод для питного використання та очищення стічних вод для повторного використання, таких як стічні води пальмової олії та очищення стічних вод паперової фабрики. Ультрафільтраційна керамічна мембрана використовується для рециркуляції потоку або підвищення цінності пізніших продуктів і багато чого іншого. У багатьох випадках ультрафільтраційна керамічна мембрана використовується для попередньої фільтрації в установках зворотного осмосу для захисту процесу зворотного осмосу. Ультрафільтраційна керамічна мембрана є ефективним засобом зниження індексу щільності мулу води і видалення твердих частинок, які можуть забруднювати мембрани зворотного осмосу.

  ЗАСТОСУВАННЯ УЛЬТРАФІЛЬТРАЦІЙНИХ КЕРАМІЧНИХ МЕМБРАН
 • Їжа та напої
 • Виготовлення біофармацевтичних препаратів
 • Хімічна та нафтохімічна промисловість
 • Очищення води та стічних вод
  ПЕРЕВАГИ УЛЬТРАФІЛЬТРАЦОННИХ КЕРАМІЧНИХ МЕМБРАН
 • Потік великої інтенсивності
 • Надійність
 • Добре зарекомендували себе в тривалому терміні служби
 • Простота у використанні, чистота, регенерація
 • Стабільність в широкому діапазоні рН (0-14) і хімічна сумісність
 • Стерилізація парою і окиснювачами
 • Зносостійкість і чудова міцність
 • Вузький розподіл пор за розмірами
 • Строгий процес і процедури контролю якості з повною здатністю трасування
 • Чудова продуктивність в MF / UF і термічна стабільність
0