Денатоніум бензоат (бітрекс) 99,8

Денатоніум бензоат (Бітрекс) 99,8

Денатоніум бензоат (Бітрекс) 99,8

Застосування:
Використовується як денатуруюча добавка. Розчинний у воді 45г / л при 20 С, реагує з окислювачами. При зберіганні бітрексу слід використовувати герметичну тару.


Денатоній бензоат являє собою тверде кристалічна речовина, біловатого кольору, без запаху, так само продається у вигляді розчинів з етиленгліколем.

Хімічна назва: бензил діетил (2,6 ксилілкарбоміл )метил амоній бензоат. Benzyldiethyl [(2,6 xylylcarbamoyl) methyl] ammonium benzoate, Aversion, Denatonium (денатоніум) або denatonium benzoate (денатоніум бензоат).

Бітрексдуже гірка речовина. До теперішнього часу в світі не виявлено більш гіркої речовини. Його основна функція-ускладнювати технічним спиртів доступ в людський організм. При розведенні одного кілограма бітрексу з цистерною спирту в суміші все одно відчувається гіркий присмак. В результаті утворений денатурат стає абсолютно непридатним до вживання в їжу. При додаванні бітрексу в парфумерну продукцію або побутову хімію різко знижується ризик алкогольних отруєнь..

Синтетичне гірке речовина бітрекс використовується, як "відлякуючий агент" для запобігання випадкового внутрішнього вживання токсичних речовин, наприклад, дітьми або тваринами. Бітрекс також перешкоджає вживанню шкідливих спиртів, таких як метиловий спирт і етиленгліколь. Завдяки своєму переважному гіркому смаку, він ідеально підходить для запобігання випадкового отруєння. Він так само додається великими виробниками в крему, маски для обличчя, пінок, шампуні.

Сертификат качества
Ціна:
28 000 грн.
Під замовлення
- +
0
Оберіть мову сайту:
deuusapolukrrus