Оформлення договорів ЗЕД

Складання зовнішньоекономічного контракту є однією з найважливіших складових зовнішньоекономічної операції, контракт регламентує умови зовнішньоекономічної операції, права та обов'язки сторін, а також їх відповідальність у разі невиконання договірних умов, де можна передбачити можливі ризики та шляхи їх мінімізації.
Зовнішньоекономічний договір - (контракт) - це матеріально оформлена угода двох або більше суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності та їх іноземних контрагентів, спрямована на встановлення, зміну або припинення їх взаємних прав та обов'язків у зовнішньоекономічній діяльності.

Зовнішньоторговельний договір (контракт) складається відповідно до Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" та інших законів України з урахуванням міжнародних договорів України. Зовнішньоекономічний договір (контракт) укладається суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності або його представником у простій письмовій формі, якщо інше не передбачено міжнародним договором України або законом. Відповідно до статей 627 та 628 Цивільного кодексу України сторони вільні в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості.

Ми знаємо як правильно скласти договір, а також всі супроводжувальні договір документи, включаючи переклади, і допоможемо Вам в цьому.

Ціна:
5 000 грн.
Під замовлення
- +
Ціна:
5 000 грн.
Під замовлення
- +
0
Оберіть мову сайту:
deuusapolukrrus