Фільтраційна система з керамічних мембран

Фільтраційна система з керамічних мембран

Фільтраційна система з керамічних мембран

Полозковий пристрій (керамічна мембранна фільтруюча система) ефективно розподіляє і зберігає машини для технологічних і модульних систем в області поділу твердих і рідких середовищ. Прилад і фільтраційних керамічних мембран конструюється під замовлення і повністю оптимізується як потік процесу, який включає блок ФКМ, частина сили, частина управління і підтримування трубопроводу, клапани і апаратури. Пристрій може бути виконаний у вигляді контейнерного пристрою.

ОГЛЯД УСТАНОВКИ З ФІЛЬТРАЦІЙНИХ КЕРАМІЧНИХ МЕМБРАН

Виробництво протиковзких систем—великих і малих-це наша спеціальність. Полозковий пристрій ефективно розподіляє і зберігає машини для технологічних і модульних систем в області поділу твердих і рідких середовищ. Прилад і фільтраційних керамічних мембран конструюється під замовлення і повністю оптимізується як потік процесу, який включає блок ФКМ, частина сили, частина управління і підтримування трубопроводу, клапани і апаратури. Пристрій може бути виконаний у вигляді контейнерного пристрою.

Цей тип агрегату приладу пропонує багато переваг над звичайною приоб'єктної конструкцією. Володіючи вбудованою гнучкістю для установки замовником, ми оснащуємо цей пристрій відповідно до ваших конкретних вимог. Цей пристрій виграє від високоякісної роботи з меншою кількістю збоїв в роботі сайту. Ми проектуємо і виробляємо по всьому спектру різних застосувань для задоволення чітко спеціалізованих потреб галузей промисловості і компаній, яким ми служимо.

Передова технологія, що застосовується з реальним досвідом роботи. Наші висококваліфіковані інженери і креслярі не тільки володіють передовими технологіями, але і володіють реальним досвідом їх застосування для досягнення максимальної ефективності. Ми використовуємо найсучасніші програмні пакети CAD для того щоб транспонувати ваші вимоги в рентабельний дизайн. Ми відповідаємо вашим найсуворішим вимогам.

Галузеві та прикладні рішення BTS-ENGINEERING є професійним постачальником керамічних мембран і надає системи для харчової та хімічної промисловості, а також системи, що використовуються в промисловості очищення стічних вод і води. Ми додали значні потужності в цій галузі в очікуванні збільшення попиту. Ми надаємо повний технологічний процес і пристрій для забезпечення стабільності, надійності та просування процесу обробки. Ми також пропонуємо прилад з фільтраційних керамічних мембран для забезпечення більш низького енергоспоживання і більш високої якості в промисловому виробництві.

    ПЕРЕВАГА ПРИСТРОЮ ФКМ
  • Низькі загальні інвестиційні витрати
  • Проста установка і переміщення
  • Короткі терміни поставки завдяки інтегрованому швидкому виконанню
  • Скорочення часу монтажу і підключення на місці
  • Виробництво в цехових умовах (швидко, чисто і надійно)
  • Кваліфікаційний тест перед здачею товару
  • Повна відповідальність, таким чином, менше інтерфейсів для вас, щоб впоратися
  • Модульність, інтеграція, інтелектуалізація, короткий процес, тривалий термін служби.
0
Оберіть мову сайту:
deuusapolukrrus