Мікрофільтраційна керамічна мембрана

Мікрофільтраційна керамічна мембрана
 

Мікрофільтраційна керамічна мембрана (мембрана MF) виготовлена з оксиду алюмінію і цирконію, який являє собою асиметричну мембранну структуру з багатоканальної трубчастої формою. Пори знаходяться на каналі. Приводиться в дію робочим тиском, рідина біжить в мембрані. Частина менша, ніж розмір пор, є проникністю, частина більша, ніж розмір пор, є концентрованою рідиною, щоб досягти цілей поділу, концентрації та очищення.

Виробник керамічних мембран BTS-ENGINEERING виробляє керамічні мікрофільтраційні мембрани з розміром пор 200 Нм, 500 Нм, 1200 Нм і так далі. Система мікрофільтрації BTS-ENGINEERING, виготовлена з високоякісного елемента мембран MF, буде відповідати вимогам для ваших спеціальних застосувань.

КОРОТКИЙ ОГЛЯД МІКРОФІЛЬТРАЦІЙНИХ КЕРАМІЧНИХ МЕМБРАН Керамічна мікрофільтраційна мембрана-це тип фізичного фільтруючого елемента, в якому забруднена рідина пропускається через спеціальну мембрану розміром з пору для відділення мікроорганізмів і зважених частинок від технологічної рідини. Найбільш поширеним застосуванням керамічної мікрофільтраційної мембрани є освітлення або видалення зважених твердих частинок з отриманням прозорої рідини. Вона зазвичай використовується в поєднанні з різними іншими процесами поділу, такими як ультрафільтрація і мембранна технологія зворотного осмосу, щоб забезпечити потік продукту, вільного від небажаних забруднень. Приклади включають освітлення цілісних клітинних сумішей бродіння; процеси очищення, в яких макромолекули повинні бути відокремлені від інших великих молекул, ферментів або залишків клітин; освітлення декстрози і сильно забарвлених фруктових соків, вина і пива, під час яких буде використовуватися мембранна фільтрація фруктових соків і пива; знежирення сироватки і видалення казеїну. Керамічні мікрофільтраційні мембранні системи працюють при відносно низьких тисках і мають різні конфігурації. Вони характеризуються розміром пір, що варіюються від 0,05 мкм до 1 мкм.

Компанія BTS-ENGINEERING пропонує великий вибір керамічних мікрофільтраційних мембран з різними розмірами і зрізами для задоволення ваших технологічних вимог по в’язкості, розміру молекул, профілю домішок, чистоті і виходу цільового продукту і т.д. а також очисні та дезінфікуючі процедури.

Керамічна мембрана MF зазвичай служить в якості попередньої обробки для інших процесів поділу, таких як ультрафільтрація, і подальшої обробки для фільтрації гранульованих середовищ. Дізнайтеся більше про технологію мікрофіль рації тут!

  ЗАСТОСУВАННЯ МІКРОФІЛЬТРАЦІЙНОЇ КЕРАМІЧНОЇ МЕМБРАНИ
 • Видалення зважених речовин і зниження вмісту частинок нержавіючої сталі
 • Видалення білків, полісахаридів, пігментів та інших домішок
 • Видалення бактерій
 • Зневоднення
 • Концентрування
 • Зниження ГПК / БПК
 • Мембранна технологія в харчовій промисловості
 • Мембранна фільтрація молока
 • Керамічні мембрани для очищення стічних вод
Зображення Размір Размір пор
Microfiltration Ceramic Membrane Element A: 3.3mm 200nm
B: 25mm
Microfiltration Ceramic Membrane Element A: 4.0mm 1200nm
B: 30mm 500nm
200nm
Microfiltration Ceramic Membrane Element A: 6.0mm 200nm
B: 40mm
Microfiltration Ceramic Membrane Element A: 3.6mm 200nm
B: 40mm
0