Лабораторні та пілотні установки з керамічних мемб

Лабораторні та пілотні установки з керамічних мембран

Лабораторні та пілотні установки з керамічних мембран

Мембранна зона пілотної машини CMP має наступні типи: 0,1 м2, 0,2 м2, 0,5 м2, 1 м2, 2 м2, 3 м2, 4,5 м2, 5 м2, 6 м2, 6,5 м2, 8 м2, 9 м2 лабораторні та пілотні установки з керамічних мембран

ОСОБЛИВОСТІ ЛАБОРАТОРНИХ І ПОЛОТНИХ УСТАНОВОК З КЕРАМІЧНИХ МЕМБРАН

Завдяки більш високій швидкості мембрани, зменшують накопичення забруднюючих речовин на поверхні мембрани, збільшують потік мембрани.
Хороша хімічна стійкість, сильна кислота, луг, стійкість до органічних розчинників.
Очищення проста і може бути промита в зворотному порядку, легко регенерується.
Висока ефективність роз'єднання, процес роз'єднання простий.
Низьке енергоспоживання.
Простота установки і обслуговування
Антимікробна здатність не працює з мікроорганізмами.

ОГЛЯД ЛАБОРАТОРНИХ І ПОЛОТНИХ УСТАНОВОК З КЕРАМІЧНИХ МЕМБРАН

Пілотна установка з керамічних мембран особливо підходить для науково-дослідних інститутів, університетів, виробників, є найбільш ефективним помічником для науково-дослідного і виробничого персоналу, а також може вирішувати проблеми, які старі ремесла і старе обладнання не можуть вирішити, і може широко застосовуватися в експериментальних дослідженнях екстракції, очищення та обробки домішок у фармацевтичній та біоінженерії, харчової та харчової промисловості, хімічної промисловості, охорони навколишнього середовища і так далі.

І нас можна налаштувати відповідно до потреб клієнта. За допомогою пілотної установка з керамічних мембран цієї серії можна отримати криві впливу важливих технологічних параметрів і відповідних схем очищення на потік мембрани і продуктивність мембрани, а дані випробувань є істинними і надійними. Згідно з результатами випробувань, Пілотне і промислове виробництво повністю надійні, тому що посилення процесу-це повністю фізичне посилення, процес зрілий, технологія передова, а успішний інженерний випадок трапляється часто.

Пілотна установка з керамічних мембран виготовлена з гігієнічної марки і корозійностійкої нержавіючої сталі, яка не викличе вторинного забруднення оброблюваних матеріалів; отримані продукти мають високу якість і хорошу стабільність тривалого зберігання; основний керамічний мембранний елемент має хорошу продуктивність регенерації і тривалий термін служби. Пілотна установка з керамічних мембран має високий ступінь інтеграції; малий габарити, характеризується легкістю в експлуатації і обслуговування, низькими виробничими витратами.

    Пілотна установка з керамічних мембран включає в себе :
  • Систему поділу,
  • Систему зворотного промивання,
  • Розвантажувальна система,
  • Систему управління
0
Оберіть мову сайту:
deuusapolukrrus