Органічна мембрана

Органічна мембрана

Органічна мембрана

Керамічна мембранна технологія і органічна мембранна технологія можуть бути використані в поєднанні. Органічна мембрана може слідувати за керамічною мембраною. У нас є органічні мембрани з широким діапазоном розмірів пор для різних застосувань, від видалення солі до фільтрації великих частинок. Компанія BTS-ENGINEERING може допомогти вам спроектувати відповідний мембранний процес.

КОРОТКИЙ ОГЛЯД ОРГАНІЧНИХ МЕМБРАН

Застосування мембранної технології-це харчова, молочна, фармацевтична, Біотехнологічна та крохмальна, а також підсолоджувальна промисловість. Поперечна мембранна фільтрація-це технологія вибору для багатьох промислових процесів. Наприклад, його можна використовувати в мембранної фільтрації пива. Перевага полягає в тому, що розділення або концентрування продуктів відбувається без застосування тепла.

ПЕРЕВАГИ В ПОРІВНЯННІ З ІНШИМИ МЕТОДАМИ ПОДІЛУ ВКЛЮЧАЮТЬ В СЕБЕ:
  • Точне розділення декількох потоків;
  • Зниження ризику пошкодження, особливо для термочутливих продуктів;
  • Відсутність втрати поживної цінності або клінічної ефективності
  • Зниження споживання енергії;
  • Зниження витрат на утилізацію відходів
  • Більш висока продуктивність
  • Велика гнучкість для розробки нових продуктів

ЩО ПРОПОНУЄ БТС-ІНЖИНІРИНГ

1. Спіральні Мембрани

Спіральна мембрана-це поперечна мембранна фільтрація з розмірами пор (зворотний осмос, нанофільтрація, ультрафільтрація і мікрофільтрація). Спіральні мембрани мають компактну компоновку і високу площу мембрани на елемент, що робить їх ідеальними для застосування у високих потоках з мінімальним вмістом зважених речовин або без них. Вони мають перевагу низьких компонентних і експлуатаційних витрат.

Застосування спіральної мембрани включає поділ харчових продуктів і молочних продуктів, відновлення електрошлакової фарби, обробку солонуватої води, пом'якшення води і видалення органічних речовин. Санітарні спіралі широко використовуються в молочній, харчовій та фармацевтичній промисловості для освітлення, концентрування та очищення цінних інгредієнтів, що відповідають стандартам якості без шкоди для виходу продукції. Мембранна фільтрація молока значно покращує його якість. Крім того, спіральна мембрана забезпечує найвищу щільність і найбільш економічне рішення.

2. Мембрани з Порожнистих Волокон

Ми пропонуємо різні продукти для ультрафільтрації та мікрофільтрації порожнистих волокон. Використовується рентабельна-це низька енергія як для малих, так і для великих обсягів фільтрації. Застосування порожнистих волокнистих мембран включає в себе муніципальне очищення води та стічних вод, промислову біотехнологію та виробництво продуктів харчування та напоїв.

Керамічна мембранна технологія і органічна мембранна технологія можуть бути використані в поєднанні. Органічна мембрана може слідувати за керамічною мембраною. У нас є органічні мембрани з широким діапазоном розмірів пор для різних застосувань, від видалення солі до фільтрації великих частинок. Компанія BTS-ENGINEERING може допомогти вам спроектувати відповідний мембранний процес.

Тип мембрани Ультрафільтраційна Нанофільтрційна Мембрана для зворотного осмосу
Тип модуля Тип модуля

Порожнисте Волокно Трубчаста Пластина Спіраль

MWC0 0.05 um-1KD 0.1 KD-1KD  
Робочий тиск 0.05-2. 7 МПа 0.05-4.2 МПа 1,0-6,9 МПа
Застосування Видалення зважених речовин і зниження частинок від нержавіючої сталі видаляє забруднення, такі як білки, полісахариди і пігменти видаляє бактерії, джерело тепла зниження ГПК / БПК зневоднення, концентрація Знесолення / очищення солі зневоднення і концентрація знебарвлення рекуперація розчинника Знесолення зневоднення, концентрування, збагачення видалення C0D / BOD
Ферменти, такі як Фітаза антибіотики, такі як пеніцилін амінокислоти, такі як L-фенілаланін соєвий пептид, олігосахариди і т. д. Молочні продукти, соки тощо. MBR: очищення промислових стічних вод MBR попередня обробка для зворотного осмосу Антибіотики, таких як стрептоміцин L-молочна кислота, вітаміни та ін. Флуоресцентний відбілюючий агент, реактивний барвник, олігосахариди та ін. Медицина, концентрація натурального продукту Очищення стічних вод лікарень Підготовка пом'якшеної води Підготовка чистої води в фармацевтичні фабрики, харчові заводи Підготовка котельної води електростанції Завод електроніки надчиста підготовка води традиційна медицина, видобуток природного продукту антибіотики, амінокислоти очищення стічних вод лікарень
0
Оберіть мову сайту:
deuusapolukrrus