Насос для циркуляції BS 125-250H/1100 (360/68), 110kW, 2900 без двигуна
BTS Engineering
Бренд
Ціна:
Україна: Тільки під замовлення
Польща: Тільки під замовлення
Німеччина: Тільки під замовлення
Італія: Тільки під замовлення
Купити в 1 клік
Постачаємо в будь-яку точку світу
Виробник
BTS Engineering
Тип комплектації
без двигуна
Серія насоса
BS
Продуктивність, м.куб / год
600
Висота подачі, м.вод.ст
74
Потужність, кВт
110
Матеріал
чавун
Діaметр вхідного патрубка
DN150
Діаметр вихідного патрубка
DN125
Висота подачі (max), м.вод.ст
74
Всі характеристики
Товари з цієї категорії
Опис
Відгуки (0)
Аби додати відгук, будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть
З цим товаром також купують
Ціна:
У наявності
Купити в 1 клік
Тільки під замовлення
У наявності
Тільки під замовлення
Вигідна ціна
Насос нержавіючий для барди IHG TKHGB 100/235-30/2, 30 kW, AISI 304, 2900, Ex вибухозахищений — BTS Engineering
-13%
Низька ціна!
IRG BGL 25-125 (4/20), 0,75kW, 2880 насос центробіжний вертикальний — BTS Engineering
Сололіфт з пультом управління AIZL-750W, 18/11,5, 0,75 кВт, 220V, 2800 об/хв — BTS Engineering
-7%